Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Warunki nauki


       Szkoła zapewnia każdemu uczniowi intelektualny rozwój na miarę jego możliwości. Posiada profesjonalną kadrę pedagogiczną. Wszyscy nauczyciele posiadają wymagane kwalifikacje moralne i merytoryczne. Zapewniają szkole wysoki poziom wychowania i nauczania, Ponad 85% absolwentów każdego rocznika kontynuuje naukę na wyższych uczelniach. Przygotowani są do nich w ramach zajęć fakultatywnych, które dzięki małej liczbie uczestników realizowane są praktycznie w toku indywidualnej obsługi. Największą popularnością cieszą się w szkole fakultety: humanistyczny, przyrodniczy i matematyczno- fizyczny.

       W szkole istnieją dobre warunki do nauczania języków obcych. Obligatoryjnym językiem obcym jest język angielski. Drugi język- to język niemiecki. Staramy się aby już wkrótce wdrożyć system nauczania kolejnego języka: włoskiego. Szkoła jest atrakcyjna ze względu na szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych: zajęcia teatralne, chórek szkolny, basen, tenis, wycieczki programowe, koło przyrodnicze, koło biologii człowieka. Szkoła położona jest w malowniczym zakątku, na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, co  umożliwia stały kontakt z przyrodą.